Drie testopstellingen
De verkeerpilot test in totaal 3 testopstellingen met verschillende verkeersmaatregelen, om de verkeersproblemen rond het winkelcentrum te verminderen. Elke opstelling blijft drie maanden staan. Adviesbureau Goudappel Coffeng voert metingen uit om te bepalen welke opstelling het beste werkt.
Ook nemen we de ervaringen van bewoners mee. Via denkmee.tilburg.nl/verkeerspilot kunt u uzelf aanmelden om mee te denken over de testopstellingen. U krijgt dan van ons een bericht wanneer er een vragenlijst online staat.
Tweede pilotopstelling
Tijdens de tweede testopstelling komt er tweerichtingsverkeer voor autoverkeer op de Brucknerlaan. Op de afbeelding onderaan deze brief ziet u de rijrichtingen van de tweede pilotopstelling. Hierbij komen er extra veiligheidsmaatregelen voor fietsers en voetgangers.
De Schubertstraat gaat tijdelijk dicht. Zo voorkomen we files bij de wegversmalling. U kunt het beste parkeren op het zuidelijke parkeerterrein van het Wagnerplein. Wilt u naar de apotheek, huisartsenpraktijk of fysiotherapeut in de Schubertstraat? Volg dan de omleidingsroute. Bij Beethovenlaan 190/190a worden de paaltjes tijdelijk weggehaald, zodat u daar langs kunt.
Meer informatie
Kijk voor meer informatie op www.tilburg.nl/verkeerspilot-wagnerplein.
Ga naar denkmee.tilburg.nl/verkeerspilot om de vragenlijsten over de testopstellingen te ontvangen.
Heeft u nog vragen? Neem dan contact op met Marco Klessens en Mercedes Driedijk van de gemeente Tilburg. Dat kan door een e-mail te sturen naar mercedes.driedijk@tilburg.nl.
Rijrichtingen tijdens pilotopstelling 2
Op onderstaande luchtfoto geven de twee witte pijlen de rijrichtingen tijdens de tweede pilotopstelling aan.