Overal op de wereld wordt op 15 september de Dag van de Democratie gevierd. Rondom deze dag organiseert de gemeente de Week van de Democratie. Samen met inwoners en partners uit de stad.
Als het programma voor 2026 bekend is, melden we dat op deze pagina.
Democratie doen we samen. Hoe inspirerend is het als overal in de stad en in de dorpen de Week van de Democratie wordt gevierd? We nodigen jullie daarom van harte uit om ook een activiteit te organiseren. Een gesprek, een lezing, spel of ontmoeting, de vorm van de activiteit maakt niet uit als het maar bijdraagt aan de basiswaarden van de democratische rechtsstaat zoals die in de lessen burgerschap in het onderwijs worden gedefinieerd: vrijheid, gelijkwaardigheid en solidariteit.
Doe je mee? Stuur dan een mail naar democratie@tilburg.nl.
De gemeente ondersteunt jouw initiatief met een financiële bijdrage en met publiciteit. De bijdrage is maximaal 200 euro per activiteit en alle activiteiten worden gepubliceerd op de pagina Levendige democratie.
Deze browser wordt niet meer ondersteund.
Een recente versie van Microsoft Edge, Chrome of Firefox.