In de Lokaal Educatieve Agenda (LEA) staat wat we in Tilburg op het gebied van kinderopvang en onderwijs willen bereiken. We richten ons op het optimaal ontwikkelen van talenten, kansengelijkheid en inclusie voor kinderen en jongeren. De LEA is tot stand gekomen in samenwerking met onder andere de kinderopvangorganisaties en het onderwijs. Van het basisonderwijs tot het MBO-onderwijs. De gemeente Tilburg is opdrachtgever en eigenaar van de LEA, maar het gaat om een gezamenlijke maatschappelijke opdracht! Op deze pagina leest u meer over de subsidieregelingen die verbonden zijn aan de LEA. Let op: u kunt deze subsidie niet meer aanvragen. De aanvraagtermijn is verstreken.
Er zijn drie subsidieregelingen en één begrotingssubsidie. De begrotingssubsidie is voor de organisaties met wie vooraf is afgestemd, dat zij inzet leveren op een specifiek onderdeel binnen de LEA voor meerdere jaren.
Klik hieronder op één van de subsidieregelingen voor meer informatie:
Wet- en regelgeving die betrekking heeft op deze subsidie:
Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met uw accounthouder of een e-mail sturen naar onderwijsenwelzijn@tilburg.nl.
Deze browser wordt niet meer ondersteund.
Een recente versie van Microsoft Edge, Chrome of Firefox.