Dranken moeten in een duurzame beker worden gedaan. Dit geldt voor kleine en grote evenementen. Ook voor activiteiten waar geen vergunning voor nodig is.
Bij het eerste drankje betaal je eenmalig 0,50 cent voor een beker. Voor een pitcher betaal je 3,50 euro. Tweede drankje? Dan lever je de beker in en krijg je een nieuwe terug. Als je naar huis gaat, kun je de beker of pitcher inleveren aan de bar en krijg je een Tilly-token retour. Deze munt kun je bij een volgend stadsbreed evenement weer gebruiken voor een duurzame beker. De Tilly-token is niet inwisselbaar voor geld.
Als organisator zorg je voor een hoogwaardig gesloten kringloopsysteem van drinkbekers (hardcups of single use plastic r-PET bekers) én single use plastic drinkflesjes. Voor r-PET en drinkflesjes geldt dat hoogwaardige recycling wordt toegepast (landelijke wetgeving).
Deze browser wordt niet meer ondersteund.
Een recente versie van Microsoft Edge, Chrome of Firefox.