Sloopwerkzaamheden
Als de voorbereidende werkzaamheden klaar zijn, start waarschijnlijk maandag 14 september 2026 de sloop. Het gaat dan om het schoolgebouw, de gymzaal en de aanwezige terreininrichting. Deze werkzaamheden worden in fasen uitgevoerd, om de sloop veilig en zo zorgvuldig mogelijk te laten verlopen. De werkzaamheden duren tot begin november 2026.
Door onvoorziene omstandigheden kunnen de werkzaamheden en de bovenstaande planning wijzigen. Na het slopen wordt het gebied verder bouwrijp gemaakt. Ook worden er onder andere kabels en leidingen verlegd en het parkeerterrein bij de Bemmelstraat verwijderd. Deze werkzaamheden vinden direct na elkaar plaats.
Overlast
Tijdens de werkzaamheden kunt u enige hinder ondervinden van de werkzaamheden, zoals geluidsoverlast. Wij vragen hiervoor uw begrip.
Meer informatie over de sloopwerkzaamheden
Hebt u nog vragen over de sloopwerkzaamheden? Neem dan contact op met Vincent van Iersel van Gubbels Infra & Milieu B.V. Hij is tijdens kantooruren bereikbaar via telefoonnummer 06 - 27 74 46 87 en e-mailadres v.van.iersel@gubbels.nl.
Definitief ontwerp
Hieronder ziet u een impressie (afbeelding) van het definitief ontwerp van het nieuwe kindcentrum, gezien vanaf de Breukelentuin.