Aanpassing ontwerp
Aanpassing van het ontwerp was nodig, omdat er een nieuwe HOV-lijn komt. We hebben rekening gehouden met de ruimte die nodig is voor de HOV-bussen. We hebben ook rekening gehouden met de wensen die u eerder met ons deelde.
Inloopmoment
U bent van harte welkom bij het inloopmoment. Loop binnen op een moment dat u uitkomt. U kunt dan de ontwerptekeningen bekijken en uw reactie geven. Medewerkers van bureau Haskoning en de gemeente Tilburg zijn aanwezig om uw vragen te beantwoorden.
- Datum: maandag 11 mei 2026
- Tijd: tussen 18:30 en 20:30 uur
- Locatie: Wijkcentrum De Ypelaer, Corellistraat 10
Ontwerp vooraf beschikbaar
Kunt u niet aanwezig zijn? Bekijk de ontwerptekeningen via onze website www.tilburg.nl/gemeente/gebiedsontwikkeling/strausslaan.
Planning
Na de inloopavond verwerken we eventuele laatste opmerkingen waar dat kan. De uitvoering staat gepland in 2027.
DoxMahler
De gemeente en de projectontwikkelaar Onorthodox hebben de voorbereiding van het woningbouwproject DoxMahler weer opgepakt. Dit project gaat over de locatie van Thebe tussen de Mahlerstraat en Beethovenlaan. Daar wordt een plan ontwikkeld voor ongeveer 250 woningen. De ontwikkelaar en projectleider van de gemeente zijn op de inloopavond herinrichting Mahlerstraat aanwezig om vragen over dat project te beantwoorden.
- Datum: 18 mei 2026
- Tijd: tussen 18:30 en 20:30 uur
- Locatie: Wijkcentrum De Ypelaer, Corellistraat 10
Meer informatie
Heeft u vragen over deze brief of het ontwerp? Neem dan contact op met projectleider Michiel van Strien van de gemeente. Hij is tijdens werkdagen bereikbaar via e-mailadres michiel.van.strien@tilburg.nl.