Speeltuin Berkenrodepark
Hieronder ziet u een foto van de speeltuin zoals die nu is.
In de week van 2 maart starten KOMPAN B.V. en Van Helvoirt B.V., in opdracht van de gemeente Tilburg, met het opnieuw inrichten van de speeltuin in het Berkenrodepark. Ook worden er nieuwe bomen en struiken geplant, volgens het plan uit de vorige brief van 26 november 2025. Lees meer over de aanleg in deze brief.
Hieronder ziet u een foto van de speeltuin zoals die nu is.
De werkzaamheden duren ongeveer 5 weken. De speeltuin en de parkeervakken ernaast zijn tijdens deze werkzaamheden gesloten. Dit is voor de veiligheid en voor de opslag van bouwmaterialen. Na de werkzaamheden kunnen de speeltoestellen nog in de bouwhekken staan, totdat de veiligheidsinspectie akkoord en afgerond is.
U kon van 25 november tot en met 1 december 2025 stemmen. Deze speeltoestellen kregen de meeste stemmen:
Het bouwbord hieronder is een voorbeeld van het ontwerp dat is gekozen. U ziet foto's van de speeltoestellen die blijven en tekeningen van de gekozen speeltoestellen. Linksboven staat een lijst met de namen van de speeltoestellen. Daaronder een QR-code van de Walkthrough Viewer. Op de plattegrond rechtsonder ziet u waar welk speeltoestel komt te staan.
Ga naar de KOMPAN Walkthrough Viewer om door een driedimensionale tekening van de speeltuin te lopen. Dat kan op 2 manieren:
De werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 7.30 tot 16.30 uur. U kunt dan geluidsoverlast hebben van de machines. KOMPAN B.V. vraagt graag uw begrip hiervoor.
Heeft u na het lezen van deze brief nog vragen? Neem dan contact op met Barbara Erckens, adviseur bij KOMPAN. Dat kan via e-mailadres participatie@kompan.com en telefoonnummer 06 - 22 54 62 42.
Voor uw privacy (AVG) worden uw gegevens na een half jaar uit de mailbox van Kompan verwijderd.
Deze browser wordt niet meer ondersteund.
Een recente versie van Microsoft Edge, Chrome of Firefox.