logo Gemeente Tilburg Gemeente Tilburg

Inloopavond ontwikkelingen Zorgcampus

20 januari 2026 Gemeente Tilburg Bewonersbrieven gebieden Alle Zuid

Op 9 februari organiseert de gemeente Tilburg een inloopbijeenkomst over de ontwikkelingen op de zorgcampus en in de directe omgeving daarvan. In deze brief leest u er meer over.

Ontwikkelingen

De Zorgcampus is de afgelopen jaren flink veranderd. Zo hebben het nieuwe acuut centrum en de kliniek van het Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis (ETZ) hun hoogste punt bereikt. Ook het Onderwijscentrum Leijpark (OCL) heeft een nieuw schoolgebouw geopend. 

Onderwerpen inloopbijeenkomst

De volgende onderwerpen komen tijdens de bijeenkomst aan bod:

  • Bouwplannen: Volgende bouwfase ETZ en Nieuwbouw Damast
  • Openbare ruimte: Verkeer en parkeren en Aanpassingen infrastructuur (Leijweg, rotonde)
  • Inrichtingsvisie de Leij
  • Ontwikkelingen directe omgeving: o.a. Visie Leijpark

Inloopbijeenkomst

De gemeente Tilburg en de partners binnen de zorgcampus Tilburg nodigen u uit voor de inloopbijeenkomst. Tijdens deze bijeenkomst informeren we u over de laatste stand van zaken. U kunt in gesprek gaan met vertegenwoordigers van de gemeente, het waterschap, het ETZ, De Wever, Libra R&A (Revalidatiecentrum) en OCL. Loop binnen wanneer het u uitkomt. Let op: het is betaald parkeren.

  • Datum:  maandag 9 februari 2026
  • Tijd:       tussen 17:00 uur en 20:30 uur
  • Locatie: Aula ETZ ziekenhuis (route 73), Hilvarenbeekseweg 60, 5022 GC Tilburg

Meer informatie

Hebt u nog vragen over deze brief? Neem dan contact op met Bram van Dorp van de gemeente. Hij is van maandag tot en met donderdag bereikbaar via telefoonnummer 06 - 50 53 97 83 en e-mailadres bram.van.dorp@tilburg.nl.