Drie testopstellingen
De verkeerspilot test in totaal 3 testopstellingen met verschillende verkeersmaatregelen om de verkeersproblemen rond het winkelcentrum te verminderen. Elke opstelling blijft drie maanden staan. Adviesbureau Goudappel Coffeng voert metingen uit om te bepalen welke opstelling het beste werkt.
Ook nemen we de ervaringen van bewoners mee. Via denkmee.tilburg.nl/noord/verkeerspilot kunt u uzelf aanmelden om mee te denken over de testopstellingen. U krijgt dan van ons een bericht wanneer er een vragenlijst online staat.
Derde pilotopstelling
Tijdens de derde testopstelling blijft het tweerichtingsverkeer op de Brucknerlaan, maar komt er een zogenaamde ‘knip’ op de Beethovenlaan tussen de Brucknerlaan en Lijnsheike. Er komt een bussluis waar alleen bussen en fietsers door kunnen. De Schubertstraat wordt weer toegankelijk vanaf de Brucknerlaan. Op de Offenbachstraat wordt een drempel aangelegd en er worden omleidingsroutes aangegeven.
Hieronder ziet u een luchtfoto van het Wagnerplein. De witte pijlen geven de rijrichtingen aan tijdens pilotopstelling 3. De weg tussen de rode kruizen is dan afgesloten.