De speelplek aan de Hierdense Beek
Op de foto hieronder ziet u hoe de speelplek er nu uitziet.
De gemeente Tilburg investeert de komende jaren in het vervangen en verbeteren van een groot aantal speelplekken. Namens de gemeente gaat KOMPAN ook aan de slag in de Blaak Noord-Oost, bij de speelplek aan de Hierdense Beek. Lees er meer over in deze brief. Samen maken we spelen in de buurt nóg leuker!
Op de foto hieronder ziet u hoe de speelplek er nu uitziet.
De gemeente is verantwoordelijk voor de veiligheid en het onderhoud van de speelplekken. Op de speelplek aan de Hierdense Beek gaan alle speeltoestellen weg. Ze worden vervangen door nieuwe.
U mag samen met uw (klein) kinderen een keuze maken uit de drie ontwerpen die door de firma KOMPAN zijn gemaakt. In de drie ontwerpen zitten meerdere vormen van spelen, zoals duikelen, wippen, spinnen, fantasiespel en/of schommelen. Stem op het ontwerp van uw keuze. Stemmen kan tot en met 8 april 2026.
Hieronder ziet u per ontwerp een tekening van de nieuwe speeltoestellen.
Klik op Ontwerp 1, Ontwerp 2 of Ontwerp 3 om door een driedimensionale tekening van het ontwerp te lopen. Dat kan op 2 manieren:
De werkzaamheden zijn gepland in de maanden juli en augustus. Tijdens de werkzaamheden is de speelplek gesloten. Wij vragen uw begrip voor eventuele overlast.
Kijk voor meer informatie op KOMPAN - Tilburg - De Blaak - Hierdensebeek.
Heeft u vragen over het vervangen van de speeltoestellen? Neem dan contact op met Bert van Hooft van de gemeente Tilburg. Dat kan via e-mailadres bert.van.hooft@tilburg.nl en telefoonnummer 06 – 22 60 92 67.
Deze browser wordt niet meer ondersteund.
Een recente versie van Microsoft Edge, Chrome of Firefox.