Speeltuin Sneekstraat
Op de foto hieronder ziet u hoe de speeltuin aan de Sneekstraat er nu uitziet.
In de week van 9 maart starten KOMPAN B.V. en Donkergroen B.V. met het opnieuw inrichten van de speeltuin aan de Sneekstraat. Dit doen ze in opdracht van de gemeente Tilburg. In deze brief leest u er meer over.
Op de foto hieronder ziet u hoe de speeltuin aan de Sneekstraat er nu uitziet.
Alle speeltoestellen worden vervangen. Er komt een grote picknicktafel in het midden van de plek. We planten ook 3 nieuwe bomen en extra groen rondom de hele speeltuin. Zo hopen we een fijne plek te maken om met uw kinderen naartoe te gaan.
De werkzaamheden duren ongeveer 5 weken. De speelplek en een paar parkeervakken naast de speelplek zijn deze periode gesloten. Dat doen we voor de veiligheid en voor de opslag van bouwmaterialen. Na de werkzaamheden staan de speeltoestellen nog in de bouwhekken, totdat de veiligheidsinspectie akkoord is.
Van 1 tot en met 9 december 2025 kon u stemmen op uw favoriete ontwerp. Ontwerp 2 kreeg de meeste stemmen. In de vernieuwde speeltuin komen daarom de volgende speeltoestellen:
Op het bouwbord hieronder ziet u tekeningen van de gekozen speeltoestellen. Linksboven staat een lijst met de namen van de speeltoestellen. Daaronder een QR-code van de Walkthrough Viewer. Op de plattegrond rechtsonder ziet u waar welk speeltoestel komt te staan.
Ga naar de KOMPAN Walkthrough Viewer om door een driedimensionale tekening van de speeltuin te lopen. Dat kan op 2 manieren:
De werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 7.30 tot 16.30 uur. U kunt dan geluidsoverlast hebben van de machines. KOMPAN B.V. vraagt graag uw begrip hiervoor.
Heeft u na het lezen van deze brief nog vragen? Neem dan contact op met Barbara Erckens, adviseur bij KOMPAN. Dat kan via e-mailadres participatie@kompan.com en telefoonnummer 06 - 22 54 62 42.
Voor uw privacy (AVG) worden uw gegevens na een half jaar automatisch uit de mailbox van Kompan verwijderd.
Deze browser wordt niet meer ondersteund.
Een recente versie van Microsoft Edge, Chrome of Firefox.