In Tilburg zijn we graag in beweging. Op het platform Sport in Tilburg vind je alles wat er op sportgebied gebeurt in Tilburg.
Op sportintilburg.nl vind je:
De gemeente beheert 7 sporthallen, 14 gymzalen en verschillende buitensportaccommodaties zoals een wielerbaancircuit, een atletiekbaan en een groot aantal sportvelden. De accommodaties worden gebruikt door scholen en sportverenigingen. Ook particulieren en bedrijven kunnen ze huren.
Tilburg heeft 3 gemeentelijke zwembaden: Recreatiebad Stappegoor, Zwembad Reeshof en Sportcomplex Drieburcht. Elk zwembad heeft meerdere baden en er zijn verschillende voorzieningen en zwemactiviteiten. Ook heeft Tilburg twee overdekte schaatsbanen: de Ireen Wüst IJsbaan en het IJssportcentrum Tilburg.
In Sportcomplex T-Kwadraat zijn sport- en dansruimtes. Daarnaast is er een fitnessruimte en er zijn squashbanen te huur. Kijk voor het overzicht van alle sporthallen en gymzalen op sportintilburg.nl.
Bij het reserveren van een sportaccommodatie zijn de gebruiksvoorwaarden van toepassing. Op de pagina ‘Huren’ lees je meer over de huurvoorwaarden.
Benieuwd naar de programmering van de accommodaties of wil je weten welk sportprogramma bij jou past? Ga naar sportintilburg.nl en ontdek het allemaal.
Deze browser wordt niet meer ondersteund.
Een recente versie van Microsoft Edge, Chrome of Firefox.